II. AKTUALNY SPIS CZŁONKÓW OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

 1.    Agnieszka Antosiewicz - Mas (1244)..tel. 501726892  , jagaant@op.pl

 2.    Stefan Arczyński ( 119)....................... tel. 71 348 36 76

 3.    Patrycja Basińska ( 1110)………...….. tel. 507227353, mail@patrycjabasinska.com

 4.    Jan Bortkiewicz (538).......................... 

 5.    Jacek Braun (895) 

 6.    Czesław Chwiszczuk (591)...................tel. 717846073 , 601 703 654, chwiszczuk@o2.pl

 7.    Zdzisław Dados (541)............................tel. 698297882,

 8.    Andrzej Dudek-Dürer (1033)………... ..tel. 71 3613195, 8884739856, andudur@wp.pl

 9.    Alek Figura (629).................................. tel.608311250,  alekfigura@gmail.com

10.  Tomasz Fronckiewicz (1104)…………. tel. 731745111, t.fronckiewicz@gmail.com

11.   Ewa Gnus ( 1193)....................................tel. 600894 655 ewignus1@wp.pl

12.   Barbara Górniak  (1028)...................... tel.692491494 , gorniakbarbara@wp.pl

13.   Zenon Harasym  (518)...........................tel.71 7949383, hazetur@wp.pl

14.   Mariusz Hertmann (1245) ...................tel. 600321191), mariusz@comm.pl

15.   Kazimierz Helebrandt (386).................. tel. 609 295 031, kazhel@interia.pl

16.   Daria Ilow  (1038) ..................................tel. 504498020, daria.ilow@gmail.com

17.   Katarzyna Karczmarz (1026) ................tel.

18.   Tomasz Kizny (677).............................. tel. 7888721, kizny@wp.pl

19.    Piotr Komorowski (837)…..................  tel. 600071626, pikomo@piotrkomorowski.com

20.    Ryszard Kopczyński (755)...................tel. 0 049 202 648 14 01, info@paularyszard.com, info@kopczynski.de

21.   Grzegorz Kosmala (1211)...................tel. 604 619 972 , grzes@studio6x6.pl

22.   Piotr Kucia  (1057)...............................tel. 604 619 972 , piotrkucia@asp.waw.pl

23.    Krzysztof Kowalski (971)....................  tel. 

24.    Stanisław Kulawiak (550)……. ……..   tel/fax: 62 7301420 , 605622991, esku@kulawiak.pl

25.    Aleksandra Kwiatkowska.(878). …….  tel. 

26.    Natalia Lach-Lachowicz (313)............. tel. 71 355 04 77, nataliall@op.pl

27.    Jacek Lalak (891).................................  tel. 71 3511493, 603964321, lalakjacek@gmail.com

28.    Magdalena Lasota (1125) …….……… tel. 71 3231421, 503393313, magdalena.r.lasota@gmail.com

29.    Adam Lesisz (582)................................tel. 71 348 47 22,  794 004 101, adamlesisz@gmail.com

30.    Ewa Martyniszyn (922).........................tel.697 715 633 ,   ewa.martyniszyn@gmail.com

31.    Marek Maruszak (673)........................   tel. 77 453 77 96 , 691 599 484, marekmaruszak@wp.pl

32.    Rafał Michalak   (1195).................... .tel. 601509500 , studio@rafalmichalak.com

33.    Piotr Nowak (974)................................ tel. 602 503 626, piotr.nowak@pwr.edu.pl

34.    Jakub Ochnio (1055)......................   tel. 608684350, ochnio.jakub@gmail.com

35.    Mariusz Olszewski (637)................... tel./fax 71 342 83 15, info@velum-cable.com ,

36.    Mateusz Palka (1178)......................... tel.793 510 535, mateuszpalka@gmail.com

37.    Michał Pietrzak (1164) ....................... tel.600 336 084, michpietrzak@wp.pl

38.    Przemysław Piwowar (1187).................tel.602 632 286, 71 7914555 , arch.graph@interia.pl

39.    Wojciech Potocki  (1216).....................tel. 603 137 321, neprosti@wp.pl

40.   Mariusz Raźniewski (1218)..................tel.601 993 968 , mariusz692@op.pl

41.   Wacław Ropiecki (474).......................    tel. 

42.   Andrzej Rutyna (620).........................     tel. 71 721 10 04, 601 892 607, andrzej.rutyna@op.pl

43.   Krzysztof Saj  (1090)...........................    tel. 

44.    Dorota Sitnik  (1027)...........................   tel. 507 282 319, dorotasitnik@gmail.com  

45.    Paweł Sokołowski (1100) ….... ……..   tel. 667122437, huronn@wp.pl

46.    Maciej Stawiński (643).......................   tel. 71 795 45 55 , 607303 177, info@stawinski.art.pl

47.    Grzegorz Sawa-Borysławski  (1137).... info@boryslawski.net

48.    Joanna Stoga  (1136)…………  ……..   tel.601433363; 100ga@wp.pl

49.   Katarzyna Stwora (pseud.Laskus)(1185) ..tel.792 426 746, katarzynalaskus@gmail.com

50.    Alina Ścibor (1126)…….……...........      tel. 602373194, archicolor@poczta.onet.pl

51.   Andrzej Ślusarczyk (777)....................   tel. 

52.   Rafał Warzecha (1111)………...........      tel. 

53.   Ryszard Wełnowski (721)....................     creative_rw@yahoo.com

54.    Aneta Więcek - Zabłotna (1194)....... tel..606967404 , wiecekzablotna@onet.pl

55.   Jerzy Wojtowicz (1217).....................  .tel. 603 267 715 , p1440@interia.pl

56.   Iwona Wojtycza (970)........................   tel. 77 4114334, 602 631 930, i.wojtycza@gmail.com

57.   Waldemar Zieliński (797)...................     tel. 607 928 651, zielwal@o2.pl

                                                              Oddział Karkonoski z siedzibą w Jeleniej Górze

 1.    Waldemar Grzelak (1076 )..................   tel. 75 7551580 ,  601543635, wenafotoart@gmail.com

  2.   Janina Hobgarska (796)....................... tel. 75 7541263 ,75 7526669, ninah@poczta.fm

  3.    Katarzyna Karczmarz (1026) ................tel.

  4.   Krzysztof Kuczyński (1041)............... tel. 691 300 164, 1@krzysztofkuczynski.com, fabryka_fotografii@gazeta.pl

   5.   Marek Liksztet (850)........................... tel. 75 643 196, liksztet@poczta.onet.pl

   6.   Wojciech Miatkowski (1208)..............tel. 665 413 692 , wojciech.miatkowski@gmail.com

  7.   Tomasz Mielech (953).......................... tel. 75 7541066, tomasz.mielech@poczta.fm

  8.   Janusz Moniatowicz (658).................. tel. 75 764 88 49, 888550505, f64@wp.pl   

  9.    Krzysztof Niewiadomski (1222)...........tel.603 584 657 , k.niewiadomski@op.pl  

                                                                Oddział Opolski z siedzibą w Opolu

  1.      Sławoj Dubiel  (789)...........................tel. 77 457 79 85, 601436797, slawojdubiel@wp.pl

  2.      Michał Grocholski (1082).......... ……tel. 

  3.      Roman Hlawacz  (609)...................... tel. 500096666, roman@hlawacz.pl

  4.      Jarosław Majcher (954)....................  tel. 77 4532545, 514 073 844, majcher.fotografia61@gmail.com

  5.      Sławomir Mielnik (1083)..................   tel. 

  6.      Marek Szyryk    (790)........................ tel. 602517931, szyryk@gmail.com

                                                                    Oddział Górnośląski

  1.   Paweł Janczaruk (867)……………….. tel. 601584764 , 601584764@interia.pl

   2.   Tomasz Jodłowski (1101)....................tel. 

   3.   Józef Ligęza (452).............................. tel.

   4.  Stanisław Michalski (827).................... tel.

   5.   Krzysztof Miller (1042) ....................  tel.

   6.   Janusz Musiał (905)…………………..  tel. 603331994 , januszmusial@wp.pl

   7.   Maciej Stobierski (825).....................tel.601 077 649 ,mastob@op.pl

   8.   Dariusz Tiałowski (1246)

   9.   Marek  Wesołowski (1054..................tel.

 

   Członek Honorowy ZPAF

1.      Andrzej Pytliński ..............................tel.885 828 532

2.     Andrzej Saj........................................ tel. 

3.     Adam Sobota...................................... tel. 

4.      Adam Andrzej Zaleski ........................ tel. 71 3478874 , 691310528, adam.barbara.zaleski@gmail.com 


© 2013 ZPAF Okręg Dolnośląski, projekt: SKUMAK DESIGNERS